Roboty a kuchyňské stroje

Univerzální kuchyňské roboty, stolní, mixéry, stroje na zpracování těsta, kráječe chleba a knedlíků, blixery, stroje na zpracování masa, stroje na zpracování zeleniny…

ZAŘÍZENÍ ROBOT COUPE

M

BLIXERY
Speciální typ kutru, který spojuje funkci kutru a mixeru

M

Krouhače zeleniny

M

kutry

KROUHÁ, SEKÁ, MÍCHÁ I HNĚTE… STAČÍ SI VYBRAT.

Toto vše vám splní kombinované roboty – 2 přístroje v 1. Výhodou je spojení dvou funkcí v jednom zařízení: funkce krouhače zeleniny – plátkování, strouhání, nudličkování, kostičkování, hranolkování a funkce kutru – sekání, míchání a hnětení.

DOKONALÁ PROMĚNA,
PYRÉ Z HRÁŠKU ZA CHVÍLI.

Použijte kutr a ještě lépe BLIXER®. Speciální typ kutru ideální pro přípravu kašovité stravy. Nejenže zůstane původní kompozice předkrmu, hlavního jídla i dezertu, ale zůstane zachována i jeho nutriční hodnota a vitamíny. Vhodné především pro jesle, nemocnice, ÚSP, ale pro dalších provozech.

SNAD TO JEŠTĚ
NEDĚLÁTE RUČNĚ?!

Úspora práce, výkon, vysoká kvalita řezu při krouhání zeleniny a dokonalý výsledek při zpracování surovin je to hlavní, co zařízení Robot Coupe přinesou do Vaší kuchyně. Snadné používání, široké možnosti využití!

ZAŘÍZENÍ ROBOT COUPE

splňují vysoké požadavky na výkon, bezpečnost, ergonomii, hygienu i design.

Hledáte spolehlivého pomocníka pro kulinářskou přípravu, který splňuje vysoké požadavky na výkon, bezpečnost, ergonomii, hygienu i design? Vyberte si ze širokého sortimentu ROBOT-COUPE – krouhače zeleniny, kombinované roboty, mixery, kutry, blixery®, odstředivky.

Univerzální šlehací a hnětací stroje

Univerzální stroje se používají v profesionálních velkokapacitních kuchyních a v dalších provozech zpracovávajících potraviny (výrobny lahůdek, cukrárny, řeznictví apod.). Univerzální stroje zajišťují možnosti zpracování potravin od hnětení lehkých i těžkých těst, míchání bramborové kaše a různých krému, šlehání smetany, bílků a majonézy. Kromě toho lze stroje použít jako pohonnou jednotku pro přípojné strojky na mletí a řezání masa, mletí máku, strouhání (resp. řezání) brambor a zeleniny, pro přípravu strouhanky, apod.

Elektrické univerzální šlehací a hnětací stroje jsou vyráběny v řadě STANDARD.

Stroje jsou celokovové konstrukce, povrchově upraveny vrchním lesklým lakem, s nerezovými kryty, moderního tvaru.Podstavec je opatřen otvory pro gumové nožičky (tyto lze přiobjednat). Spolu se strojem je dodáváno příslušenství o obsahu 60 nebo 30 litrů, které se skládá z kotlíku o obsahu 60 nebo 30 litrů a sady pracovních nástrojů – hnětací hák, míchač, šlehací metla, transportní vozík a podstavec pro kotlík. U příslušenství 30 l ještě redukční nosič kotlíku.
Jako zvláštní příslušenství lze se strojem dodat podle přání zákazníka přípojné strojky – na mletí masa typu Rma 27, strojek na řezání a strouhání typu RUs 22, strojek na mletí máku RMm 22.

 

VÝKONNÉ NÁŘEZOVÉ STROJE

M

MODELOVÁ ŘADA AUTOMEC
Nářezové stroje s označením Automec, jsou vybaveny speciálním řezným stolem UNIKO, který umožňuje dokonalé uchycení uzenin, sýrů, zeleniny a syrového masa.

M
ANNIVERSARIO MANUÁLNÍ NÁŘEZOVÉ STROJE

jsou učeny speciálně pro precizní krájení italského prosciutta na extra tenké plátky.