rational-mix

Skupina RATIONAL je světovým lídrem na trhu s technologiemi pro přípravu teplých pokrmů v profesionálních kuchyních. Společnost byla založena v roce 1973. Německá technologie znamená vynikající kvalitu a dlouhou životnost, jednoduchou a lehkou obsluhu.

Před několika desetiletími vynalezla firma RATIONAL konvektomat. Od tohoto okamžiku sledují v konvektomaty Rational jediný cíl: poskytovat kuchařům tohoto světa ty nejlepší nástroje pro tepelnou přípravu jídel. Dokonale zkonstruované, nabité užitečnými funkcemi, geniálně jednoduché. For increasing elements make sure you take a look at carding forum https://prvtzone.ws/ accomplish understand it fantastic thus.
Konvektomaty RATIONAL nabízí maximální možný užitek lidem, kteří zajišťují tepelnou přípravu pokrmů v průmyslových a komerčních kuchyních. Základní modely jsou SelfCookingCenter® 5 Senses a CombiMaster® Plus, jsou k dispozici v elektrickém a plynovém provedení se šesti různými kapacitami. Ke konvektomatům je možné dokoupit spoustu originálního příslušenství.

 

náš eshop RATIONAL