GRANULDISK® eliminují potřebu předmýtí*

Nebezpečné chemikálie a otevřené kohoutky

Mytí nádobí nikdy nebyla oblíbená činnost v kuchyni – nemluvě o plýtvání času a vody.

Mytí v dřezu vyžaduje obrovské množství teplé vody, energie a chemikálií. Systémy s vyměňováním vody v dřezu několikrát denně znamenají otevřené kohoutky a použití velkého množství chemikálií…To vše přispívá k plýtvání zdroji a řešení, které na první pohled vypadá jako levnější, nakonec stojí spoustu peněz.

Spotřeba 3 000 litrů vody každý den – pouze na předmytí

Věděli jste, že průměrná kuchyně denně vyprodukuje 1 000 jídel, spotřebuje až 3 000 litrů vody – pouze k předmáčení a předmytí nádobí? A to ještě než je vloženo do myčky…

S jednou třetinou světové populace žijící v zemích, které se potýkají s nedostatkem vody, si myslíme, že voda je zdroj, který by měl mít mnohem lepší využití, než mytí nádobí v kuchyni.

Do směsi přidáváme PowerGranules®

V myčkách GRANULDISK® je nádobí čisté během několika minut díky velmi intenzivnímu vodnímu programu spolu s Granulemi PowerGranules® (malé, modré plastové kuličky), které dodávají pískovací efekt podobný ručnímu drhnutí hrnců, pánví.

Není zapotřebí žádné předmytí.

Kuchyním na celém světě nabízíme udržitelné, ekonomické a efektivní řešení mytí hrnců a pánví, které šetří tisíce litrů vody každý den.

Vaše výhody

Nádobí umyté za 2 minuty, bez předmytí

Nejkratší mycí program trvá pouhé 2 minuty. Pouze oškrábejte zbytky jídla a vložte do myčky – žádné předmytí není potřeba.

Nižší spotřeba zdrojů, nižší provozní náklady

Kromě úspory velkého množství vody a energie díky eliminaci předmytí, recyklace vody z nádrže oplachování na mycí vodu v nádrži mytí podstatně snižuje celkovou spotřebu vody v zařízení. Méně vody znamená menší potřebu ohřevu vody a díky Granulím PowerGranules® můžeme udržet spotřebu chemikálií na minimální úrovni.

Recyklace tepla šetří energii

Po každém oplachovacím cyklu, tepelná energie 85 °C oplachové vody se recykluje, jakmile použitá oplachová voda nateče do nádrže mytí. Ohřev mycí vody je proto zapotřebí pouze zřídka.

Lepší pracovní podmínky

Práce s myčkou a GRANULDISK® nevystavuje zaměstnance horké vodě nebo nebezpečným chemickým látkám. Užijte si lepší pracovní podmínky se snížením pracovní neschopnosti a alergických reakcí!

Vzpřímená a ergonomická pracovní poloha za všech okolností 

Menší zátěž na záda a ramena, neboť všechna řešení mytí hrnců a pánví GRANULDISK umožňují vložení a vyjmutí nádobí ve vzpřímené a ergonomické pracovní poloze.

Hygienicky čisté

Optimalizovaný konečný oplach neutralizuje neviditelné mikroorganismy a zaručuje hygienicky čisté hrnce a pánve. Všechny myčky GRANULDISK® splňují podmínky normy DIN10512. Krátké a normální programy rovněž zaručují hygienicky čisté nádobí v souladu s hygienickými normami NSF/ ANSI 3-2007.

Rychlý přínos

Nahrazení ručního mytí nádobí s řešením bez předmytí od společnosti GRANULDISK se vyplácí od prvního dne. S až o 60%* nižšími náklady na energie, vodu, mycí prostředky a pracovní sílu, průměrná doba návratnosti investice našich zákazníků je často kratší než 2 roky.

Čas na to důležité

Až 190 GN 1/1 za jednu hodinu – může být vaše myčka lepší? Nechte špinavou práci na nás a věnujte se lepším věcem. Např. vaření skvělého jídla.

Ocenění

Nejlepší inovace ve stravovacím zařízení 2012Gulfood 2012, Dubaj

Vítěz inovací FCSI Asia Pacific 2012Hotelex 2012, Šanghaj

Cena za stravovací zařízení 2012konference CESA/FCSI 2012, Northamptonshire

 

PŘEJÍT DO ESHOPU: ZDE